Trener

Po co trener personalny?

Możecie spytać się po co tak w ogóle mam komuś płacić aby sobie pobiegać? Oczywiście zdarzają się takie wątpliwości. Naszą misją jest osiągniecie Twojego celu więc jeżeli chcesz biegać to pokarzemy Ci jak to prawidłowo wykonywać aby wzmocnić Twoje ciało. Jeżeli zależy Ci na budowaniu siły to zadbamy o twoją prawidłową technikę aby maksymalnie uchronić Cię przed kontuzjami. Zależy Ci na przygotowaniu się do zawodów to skupimy się ma poprawie najlepszych i najgorszych czynników. 

Sport to Zdrowie

W zależności od obranego celu zawsze skupiamy się na Twoim rozwoju. Zdajemy sobie sprawę, że ćwiczenia fizyczne to nie wszystko ale to właśnie dzięki treningowi poprawiasz swoją odporność na stres, dajesz upust negatywnym emocjom, budujesz sobie dyscyplinę, wzmacniasz motywację do działania. Także jak widzisz jest wiele czynników na które uprawianie sportu ma wpływ. 

Umiejętności

Jeżeli nie masz doświadczenia to nic straconego. Przeprowadzimy Cię przez cały proces Twojego rozwoju. Najważniejsze jest twoje pozytywne nastawienie i zaufanie nam a razem osiągniemy wszystko. Spotykając się z osobami zaawansowanymi możemy przeprowadzić trening audytowy gdzie skupimy się na poprawie techniki lub wprowadzeniu odpowiedniego planu treningowego. 

Dostępność trenera

W zależności od obranego planu treningowego możliwe jest na zapisywanie się na personalne zajęcia z trenerem lub uczestniczenie np w grupowym bieganiu.  Tak na prawdę to Ty określasz ile czasu możesz poświęcić na wspólne treningi. 

ZAufaj nam

a zapewnimy Ci motywację

superbet opinie