XII Mityng Lekkoatletyczny – znamy termin!

Już 12 lat nasz klub we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 4 organizuje zawody lekkoatletyczne dla szkół z naszego miasta! Co roczna impreza przyciąga tłumy dzieci wraz z opiekunami. W tym roku wracamy do edycji strikte biegowej, w której zwycięzcy otrzymają piękne pamiątkowe medale!

Tegoroczna edycja zostanie podzielona na dwie sesje :

  • przedpołudniowa ( + Czwartki Lekkoatletyczne) godzina 9:00
  • popołudniowa godzina 12:30

W ramach sesji przedpołudniowej na stadion zapraszamy uczniów z IV, V i VI klas szkół podstawowych. Po za standardowymi dystansami związanymi z Mityngiem Lekkoatletycznym (60m, 600m/1000m i Sztafeta 4x200m) zostaną rozegrane dodatkowe konkurencje (300m, skok w dal, skok wzwyż i piłeczka palantowa) związane z Czwartkami Lekkoatletycznymi.

Na sesje popołudniową zapraszamy starszą młodzież z klas VII i VIII szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjalne. Te roczniki będą miał tylko do dyspozycji konkurencje biegowe takie jak 60m, 600m/1000m i sztafeta 4x200m.

W związku z reformą edukacji jesteśmy zmuszeni w tym roku wyłączyć z rywalizacji w biegach długich (600m/1000m) i sztafet klasy VI szkoły podstawowej i III gimnazjalne. wynika to z braku wyżej wymienionych roczników we wszystkich placówkach oświatowych. Nie musimy wspominać ale wspomnimy dla narzekających – FAIR PLAY!

REGULAMIN XII MITYNG LA 2019

Kartka startowa

Kartka startowa SZTAFETA

 

Zawody realizowane przy wsparciu środków finansowych Miasta Sulejówek

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*