Ostateczne wyniki przed finałem Czwartków Lekkoatletycznych [wyniki]

smartcapture

W tym poście przedstawiamy państwu ostateczne wyniki GRAND PRIX przed zbliżającym się finałem regionalnym naszych Czwartków Lekkoatletycznych.

Przypominamy, że obowiązkiem każdego zawodnika jest uzbierać 5 startów w wybranej konkurencji aby móc startować w finale regionalnym.  Każdy kto nie uzbierał regulaminowej ilości startów nie będzie liczony w ostatecznym podsumowaniu finałowym!

Przypominamy również o możliwości wyboru tylko jednej konkurencji podczas finału – biegowa lub techniczna! 

Prosimy o przestrzeganie regulaminu, znacząco nam to usprawni pracę podczas finału, a jak wiecie jest to nasz pierwszy finał więc może być ciężko 🙂

Dla najlepszych przewidujemy medale i nagrody rzeczowe! W klasyfikacji szkół i nauczycieli 3 pierwsze pozycje otrzymają puchary i nagrody w postaci bonów na zakup sprzętu sportowego (szkoły).

POPRAWIONE WYNIKI:

Punktacja GRAND PRIX – 03.06.2019

Punktacja NAUCZYCIELI – 03.06.2019

Punktacja SZKÓŁ – 03.06.2019

Prosimy o uważne zapoznanie się z listą GRAND PRIX i odpowiedni dobór kadry zawodniczej na Finał, który odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 15.30!

1 Komentarz

  1. Zgodnie z punktem 5c regulaminu, aby móc wystąpić w finale i być sklasyfikowanym w biegach na 600 i 1000 m należy wystartować minimum 5 razy w zawodach (nie koniecznie zawsze na 600, czy 1000 m) i szósty raz w finale miejskim. Aby móc wystartować w zawodach finałowych na 600 lub 1000 m należy przed finałem wystąpić w minimum 3 biegach na 600 lub 1000m Bieg finałowy jest czwartym wymaganym. Jednak, aby móc wystąpić w finale trzeba wystartować wcześniej 5 razy w zawodach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*