Kolejne zawody młodych sportowców

Start na 600m

Już drugi Czwartek Lekkoatletyczny w nowym sezonie za nami! Tym razem na stadion przy ul. Narutowicza 10 przybyło ponad 130 dzieci, które rywalizowały w 6 różnych konkurencjach biegowych i technicznych! Miło nam gościć wszystkie publiczne placówki oświatowe z naszego miasta, kluby sportowe oraz szkoły prywatne (Smart School) z okolicy! Dzięki Waszej obecności te zawody stają się jedną z najlepszych aren do rywalizacji dzieci w okolicy Warszawy! Jeśli nam dobrze wiadomo mamy jedną z największych frekwencji !

Jak zwykle mogliśmy oglądać szybkie biegi, dalekie i wysokie skoki oraz bardzo odległe rzuty! W tym tygodniu z wyróżniających wyników można podkreślić Biegi i skoki Pawła Wróblewskiego z UKS Herkules, znakomity bieg na 300m Szymona Śmigielskiego (UKS Herkules), który utrzymuje się na pozycji lidera tabel ogólnopolskich oraz jak zwykle znakomite skoki wzwyż Mateusza Kukucia z SP. W biegu na 600m wystąpiło, aż 12 dziewczynek, gdzie bardzo dobrze spisała się Zuzanna Łukowska z Ducla Academy!

Na tych zawodach najlepsi zawodnicy z każdej kategorii wiekowej otrzymywali upominki od firmy Le Petit Marseiliais. Dziękujemy za pomoc i wsparcie Panu Marcinowi Kuśmierczykowi, przedstawicielowi firmy!

 

Galeria zdjęć:

Galeria zdjęć z Czwartków LA 03.10.2019

Wyniki:

Protokół końcowy – 03.10.2019

Zawody realizowane przy wsparciu środków finansowych Miasta Sulejówek

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*