Dzieci na start – Czwartki Lekkoatletyczne [WYNIKI]

W końcu stadion przy ul. Narutowicza 10 tętnił pełnią życia lekkoatletycznego! Przez długie lata zarząd klubu próbował zorganizować tu cykl zawodów z serii Czwartków Lekkoatletycznych, na przełomie 2018 i 2019 roku udało się przy wsparciu miasta Sulejówek ruszyć z ogólnopolskim Grand Prix!

Na pierwsze wiosenne zawody przybyły do nas reprezentacje 8 placówek (kluby sportowe i szkoły), na które złożyło się, aż 111 uczestników! Ponad 200 osobostartów to dla nas duży sukces organizacyjny! Mamy nadzieję, że ta liczba powiększy się już w najbliższy czwartek!

Dzieci mogły rywalizować we wszystkich konkurencjach Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych.

Najliczniej obsadzanymi konkurencjami były biegi na 60 m i rzut piłeczką palantową. Za to najciekawsze wyniki padły w skoku do piaskownicy gdzie Bartosz Wieczorek z rocznika 2006 odnotował wynik 5,39 metra, zaraz za nim lądował Igor Czarnocki z rezultatem 5,19 metra. Są to bardzo wartościowe wyniki patrząc na rywalizacje w finałach ogólnopolskich. Dodatkowo obaj panowie podkreślili prymat również w biegach, gdzie Bartosz w samotnym biegu na 300 metrów uzyskał 42,48 , a Igor na 60 metrów 8,21.

Dobre wyniki oglądaliśmy również na skoczni w dal rocznika 2008(i młodsi) gdzie aż 5 dziewczynek uzyskało rezultaty ponad 3,5 metrowe. Na skoczni wzwyż zawodnicy Pana Pawła Wolskiego ponownie odnotowywali doskonałe rezultaty.

W rywalizacji szkół i klubów sportowych nadal prym widzie Szkoła Podstawowa nr 3. Podium uzupełniają uczniowie gospodarzy – SP 4 i zawodnicy UKS Herkules. Bardzo mocnym akcentem przywitali się reprezentanci UKS Wawer ZS70, którzy na pewno włączą się do walki o podium. Przypominamy, że w tej rywalizacji przewidujemy nagrody w postaci Bonów na zakup sprzętu sportowego dla trzech najlepszych szkół/klubów.

 

Dziękujemy za tak liczny i przede wszystkim bardzo aktywny udział w naszych zawodach! Czekamy na Was ponownie w najbliższy czwartek (16 maja) od godziny 15:30!

WYNIKI

Zawody realizowane przy wsparciu środków finansowych Miasta Sulejówek

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*