Czwartki Lekkoatletyczne – part II [WYNIKI]

Prognozy pogody nie napawały do optymizmu przed kolejną imprezą organizowaną przez nasz klub. Deszcze ciągnące się od niedzieli wystraszyły wielu zawodników, mimo to na starcie w swoich konkurencjach stawiło się 84 dzieci.

Jak zwykle zaczęliśmy od biegów na 60 metrów dla dziewczynek, skoku w dal chłopców i tej samej konfiguracji na piłeczce palantowej i skoku wzwyż. Obserwując wyniki na protokołach sędziowskich, uczestnicy imprez z tygodnia na tydzień znacząco poprawiają swoje rezultaty. Mamy nadzieję, że lekkoatletyka na dobre zagości w szkołach naszego miasta i nauczyciele zaczną bardziej dbać o szczegóły techniczne w danych konkurencjach, co jak wyżej wspomniałem już widać!

W tym tygodniu ponownie wyróżniały się najmłodsze roczniki na skoczni w dal oraz w biegu na 60 metrów. W czołówkę tabel ogólnopolskich wpisują się wyniki Marii Szymanowskiej na 600 metrów oraz Bartosza Wieczorka na 300 metrów i w skoku w dal. Największy progres wyników widać również na rzutni do piłeczki palantowej, tam rezultaty skaczą o ponad 5 metrów do przodu!

W tym tygodniu również mieliśmy bardzo miły akcent Fair Play wśród zawodników. Niestety jeden z biegów na 60 metrów został puszczony z dość widocznym falstartem (jak wspominają uczestnicy). Niestety zawodnicy nie wspomnieli o tym po biegu komisji sędziowskiej i nie zdążyliśmy tego zweryfikować. Przy dekoracji zwycięzca biegu (który wykonał falstart) przekazał nagrodę szybszemu koledze. Taka postawa cieszy tym bardziej u tak małych sportowców!

Podczas tych zawodów najlepsi zawodnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Intuis – Biuro Usługowo – Handlowe. Bardzo dziękujemy za wsparcie naszej działalności oraz wyróżnienie uczestników. Uśmiech i zaskoczenie dzieci było niesamowite.

WYNIKI

Punktacja GRAND PRIX

Rezultaty 16.05.2019

Punktacja Nauczycieli

Punktacja Szkół i Klubów

GALERIA zdjęć

Zawody realizowane przy wsparciu środków finansowych Miasta Sulejówek

Nagrody ufundowała firma

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*